Transporti falas në gjithë Kosovën

ukaj company

Ukaj është kompani me traditë të gjatë në prodhimin dhe shitjen e dyerve dhe produktëve të mobilierisë në Kosovë.

Kualitet i lartë

Dyer

Kualitet i lartë

Kuzhina

Kualitet i lartë

Paradhoma

Kualitet i lartë

DHOMA GJUMI

Kualitet i lartë

TAVOLINA

Kualitet i lartë

KOMODA

Komentet

TRANSPORT

Për çdo porosi mbi 500€

Kualitet

Cilësi e dëshmuar ndër vite

Përgjegjësi

Të gatshëm për çdo kërkesë

Kontakti

Na kontaktoni

Ndjehuni të lirë të na kontaktoni përmes numrit të telefonit, Email-it ose kontakt formës.

Orari i Punës

Hën – Sht : 8:00 – 17:00

Adresa

Magjistralja Pejë – Deqan Rr.186/4 Pejë, 3000

Ukaj është një kompani prodhuse e përpunimit të drurit në Kosovë.